Cena 12
Cena 12-ti uncového pytle kešu ořechů je $5,86. Na nejbližší cent, kolik stojí unce kešu ořechů?
Vaše odpověď:
Vaše odpověď:

Tipy na související online kalkulačky
Chcete zaokrouhlit číslo?
K vyřešení této úlohy jsou potřebné tyto znalosti z matematiky:
aritmetikaJednotky fyzikálních veličinÚroveň náročnosti úkolu
Související a podobné příklady:
- 9-kilogramové
9 kilogramový pytel štěrku stojí $38,15. Jaká je jednotková cena zaokrouhlená na nejbližší cent? - 3/8 sleva
Košile stojí 38,95. Pokud má slevový štítek na 3/8 z ceny, kolik zaplatíte? Zaokrouhlete na nejbližší cent. - Zaokrúhlena platba
Hrozno stojí 2,17 USD/lb (libra, jednotka hmotnosti). Zákazník si kupuje 1 3/4 lb hrozna. Koľko zaplatil zákazník za hrozno zaokrúhlené na nejbližší cent? - Směs ořechů
Směs ořechů má být připravena z mandlí, arašídů a kešu ořechů poměru 1:2:3 (v tomto pořadí). Cena mandlí je 150 Kč/kg, cena arašídů je 140 Kč/kg a cena kešu ořechů je 180 Kč/kg. Cena směsi se stanovuje podle poměru, v jakém se ořechy míchají. Jaká bude ce - Zaokrouhlete ceny
Pets Plus a Pet Planet mají výprodej ve stejném akváriu. V Pets Plus je akvárium v akci s 30% slevou z původní ceny a v Pet Planet je zlevněno o 25%. Pokud je sazba daně z obratu 8 %, který obchod má nižší prodejní cenu? Kolik ušetříte koupí akvária tam? - Daň
Daň za galon benzínu v Kalifornii je $0,477. Pokud natankujete 14,4 galonů v Kalifornii, kolik zaplatíte na daních? Zaokrouhlete na nejbližší cent. - Cena mléka
Oproti loňskému roku se cena mléka letos v květnu zdvojnásobila a v říjnu klesla na polovinu zvýšené ceny. Nyní stojí litr mléka 50 centů. Kolik eur stálo 100 litrů mléka loni?
